Upravit stránku

3E Pluginy pro SketchUp PRO

3E Parametrické tvary

Plugin 3E Parametrické tvary slouží k vytváření základních tvarů jako: kužel, pyramida, hranol, trubka, trubka s uzavřeným koncem, čtvercový profil, čtvercový profil s uzavřeným koncem, šikmý čtvercový profil, deska, zkosená deska, profil U, profil Z, profil L.
Tvary se tvoří zadáním přesných hodnot jednotlivých rozměrů - parametrů v dialogovém okně.

Cena pluginu - 550 Kč bez DPH.

Parametrické tvary.png
Pro plugin si můžete sami vygenerovat zkušební licenci na 30 dní, nebo kontaktujte naše obchodní oddělení pro získání neomezené licence.
Parametrické tvary download

3E Katalog

Plugin 3E Catalog se používá k vytvoření jednoduchého seznamu komponent z Vašeho modelu. Zahrnuje všechny objekty s přiřazenými vlastnostmi a ignoruje zbytek. Vlastnosti mohou být přiděleny v editoru vlastností. Tím může být materiál, hmotnost, cena, rozměry ...
Tyto vlastnosti můžou být uloženy společně s nákresem komponenty do knihovny.
3E Catalog nabízí rozdílné nastavení zobrazovaných vlastností. Můžete si vybrat ty, které budou nejlépe vyhovovat Vašemu záměru. Můžete měnit toto nastavení, rozšířit jej, nebo vytvořit vlastní. Plugin 3E Catalog aktualizuje všechny informace, jakmile je v modelu změníte. Může být uložen ve formátu HTML, PDF, CSV, vytištěn, nebo poslán e-mailem... Součástí hlavního dialogového okna je záložka obsahující nápovědu.

catalog PNG.png

 

 

 


Cena pluginu 1 300 Kč bez DPH.

Pro plugin si můžete sami vygenerovat zkušební licenci na 30 dní, nebo kontaktujte naše obchodní oddělení pro získání neomezené licence.
3E Katalog download

3E Dveře a okna

Plugin 3E Dveře a Okna je rychlý pomocník pro vkládání dveří a oken do připraveného otvoru ve stěně. Počítá při tom, s reálnou tloušťkou stěny. Na základě analýzy otvoru nabízí automatickou vestavbu interiérových dveří včetně zárubní a oken (dřevěná eurookna). K dispozici jsou 4 nejčastěji používané typy dveří - plné dveře, dýhované, vyplněné sklem, nebo celoskleněné a 7 základních typů oken - jedno okno, 2 křídla, 3 křídla, skládací, francouzské okno, atd. Vytvořené dveře i okna podporují animaci otvírání (nástroj interakce).

okno png.png

Cena pluginu - 1 300 Kč bez DPH.

Pro plugin si můžete sami vygenerovat zkušební licenci na 30 dní, nebo kontaktujte naše obchodní oddělení pro získání neomezené licence.
Dveře-okna plugin download

FENG SHUI

Profesionální, na zakázku vytvořený plugin,umožňující v propojení s vědomostní databází uživatele interaktivně řešit energetické procesy v zadaných tvarových formách domů i bytů v duchu Feng Shui. Plugin obsahuje spoustu analýz, výpočtů a vykreslovacích maker, které výrazně šetří čas zpracování.
K dispozici je trial verze na vyzkoušení umožňující 500 spuštění. Po zadání autorizačního kódu se trial verze změní na plnou, časově neomezenou licenci. Pro rychlou orientaci v pluginu je k dispozici nápověda, další informace naleznete rovněž na webových stránkách Alpan Harmony.

FengShui.png

 

 

 

Cena pluginu - 7 900 Kč bez DPH.

 

FENG SHUI download SetUp

 

V případě potřeby můžete nahlédnout do rychlého průvodce instalací a aktivací 3E pluginů, který platí jednotně pro všechny pluginy začínající písmeny 3E... V příkladu je použit plugin 3E Doors & Windows (Dveře a Okna). Pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady, můžete se obrátit na naši technickou podporu.