Upravit stránku

Co je nového v HSMWorks 2016

HSMWorks 2016

Nová verze HSMWorks 2016 nabízí nové strategie pro gravírování a srážení hran, přičemž je dodržen trend rychlosti a jednoduchosti programování obráběcích drah.

Strategie Gravírování

Dokáže vygravírovat jakýkoliv text, obrázek nejen ve skice, ale i ve formě kapsy zanořené či vystouplé z modelu. To vše s ohledem na geometrii nástroje a gravírovaný prvek.

Strategie 2D sražení

Zajišťuje bezpečné srážení hran díky tomu, že lze zadat bezpečná vzdálenost nástroje od stěny. HSMWorks si tak hlídá kolize nástroje vůči stěnám, které se při srážení hran na modelu běžně vyskytují.

Strategie Adaptivní

Obrábění je vylepšeno o možnost oddálení nástroje od obrobku v případě, že se držák přiblíží k materiálu na Vámi zadanou vzdálenost.

Nastavení souřadného systému WCS

HSMWorks 2016 má rozšířené možnosti nastavení orientace souřadného systému v projektu. Jakýkoliv směr os lze jednoduše v projektu nastavit označením hran nebo ploch.

Další vylepšení
V nové verzi došlo také k rozšíření již široké škály postprocesorů. Nyní lze vybírat i z postprocesorů pro řídicí systémy NTC, Kosy, LinuxCNC, Smoothie, Pockeet NC, Carbide3D a jiné.

Novinky HSMWorks ke shlédnutí