Upravit stránku

Podpora školení

Technická podpora zákazníků

Při komunikaci s technickou podporou mohu zákazníci využít emailovou schránku technické podpory a telefonické spojení s techniky. Uživatelé programu Skype se mohou spojit přímo s techniky pomocí tohoto nástroje a díky funkci zobrazení obrazovky jednoduše vysvětlit a popsat svůj dotaz.

Pro spojení s pracovníky technické podpory je možné též využít program TeamViewer, kterým lze nejen zobrazit obsah obrazovky, ale i umožnit ovládaní počítače pracovníku technické podpory. TeamViewer QuickSupport - Jednoduchý a malý zákaznický modul, který nevyžaduje instalaci ani oprávnění správce, lze jej spustit ihned.

Školení a semináře

Naše společnost nabízí různé typy školení, od kurzů pro začínající uživatele, přes školení zaměřená na jednotlivé obory až po specializované konzultace. K dispozici je učebna se šesti pracovišti, ve které vám certifikovaní školitelé pomohou získat potřebné znalosti a dovednosti. 

Certifikace

Systém certifikací společnosti SolidWorks Corp. vám umožní získat doklad o vašich zkušenostech s celosvětovou platností. Certifikace jsou zaměřeny na jednotlivé konstrukční obory včetně analýz. Každý uživatel, který již má určité zkušenosti se systémem SolidWorks, tak může zvýšit svoji cenu na trhu práce.

Tipy a triky

Více než milion uživatelů SolidWorks na celém světě používá denně zajímavé techniky a postupy, které zvyšují produktivitu a uživatelský komfort.

Download

Aktuální verze systému SolidWorks, doplňkových aplikací, ovladače grafických karet, zajímavé aplikace a makra – to vše najdete v položce download.

Návody a instalace

Uživatelé a správci systému naleznou v této kapitole potřebné informace pro administraci systému SolidWorks a jeho doplňkových moludů.

Systémové požadavky

CAD systémy využívají pro zobrazení jiné nástroje než počítačové hry, pro které je většina grafických karet optimalizována. Doporučujeme vám proto používat grafické karty určené výhradně pro CAD systémy. Tyto grafické karty společnost SolidWorks Corp. pečlivě testuje a doporučuje i verze ovladačů.
Výběr vhodného hardware ovlivňuje výkon i stabilitu všech aplikací a není tomu jinak ani u CAD systémů. Optimální konfiguraci hardware ovlivňuje kromě rozsahu zpracovávaných dat i oblast, ve které je systém využíván. Jiné požadavky musí splňovat pracoviště konstruktéra přípravků a jiné výpočtáře specialisty.