Upravit stránku

Proč systém SOLIDWORKS?

Systém SOLIDWORKS je profesionální řešení, které plně podporuje konstrukční proces od úvodních koncepčních návrhů až po tvorbu výrobní dokumentace. Vynikající nástroje pro návrh, analýzy, správu dat a technické ilustrace významně zvyšují produktivitu a pomáhají konstruktérům navrhovat lepší výrobky. Zákazníci na tomto parametrickém 3D CAD systému oceňují především příjemné, logicky uspořádané uživatelské rozhraní se snadným přístupem k potřebným funkcím a sadu vynikajících oborově zaměřených nástrojů.

CAD systém SolidWorks

ÚPLNÉ ŘEŠENÍ 3D CAD PRO NÁVRH LEPŠÍCH VÝROBKŮ

CAD systém SOLIDWORKS je kompletní řešení pro 3D návrh produktů, které nabízí snadné použití, výkon a rozsáhlou funkčnost. V tomto CAD systému jsou k dispozici vynikající nástroje pro modelování dílů a sestav, tvorbu výrobní dokumentace, kontrolu správnosti návrhu, nástroje pro správu dat, vyhodnocení dopadu na životní prostředí i možnost provádění pevnostních analýz, analýz přenosu tepla, proudění a tolerancí.

PRACUJTE SNÁZE, EFEKTIVNĚJI A RYCHLEJI

Systém SOLIDWORKS®Premium umožňuje zaměřit se na vývoj lepších výrobků a omezuje úkony spojené s ovládáním CAD systému na minimum. Již více než milion konstruktérů používá ke každodenní praxi výhody intuitivního snadno ovladatelného systému, který vám umožní soustředit se výhradně na řešení vašich úloh a výrazně zvyšuje efektivitu návrhu.

SolidWorks®Premium
Sada vynikajících nástrojů

ROZSÁHLÁ FUNKČNOST

Díky sadě vynikajících nástrojů je možné v systému SOLIDWORKS efektivně tvořit jednoduché i tvarově velmi náročné součásti, vložky forem, plechové díly, svařence, potrubí a kabeláž, rozsáhlé pohyblivé sestavy a kompletní výrobní dokumentaci. Samozřejmostí jsou i rozsáhlé možnosti pro využití existující dokumentace jako převod ze 2D výkresů do 3D modelů nebo převodníky různých druhů přenosových formátů.

2D VÝKRESY

Tvorba výkresové dokumentace včetně vkládání všech typů pohledů, kót, tolerancí, tabulek oprav a kusovníků je v systému SOLIDWORKS automatizována na nejvyšší možnou úroveň. Všechny části návrhu jsou vzájemně propojeny, čímž je zajištěno, že se veškeré provedené změny promítají do všech částí návrhu. Intuitivní uživatelské rozhraní zajišťuje příležitostným i pravidelným uživatelům možnost rychlého dokončení detailních výkresů.

Tvorba výkresu